
Donderdag 17 maart 2023
Middelharnis
Activiteit: Volleyballen
Bewegen is leuk en gezond! Daarom introduceert AlpinActief de spellenmiddag binnen Alpina Group. En kantoor Heilbron Leiden heeft de primeur!
Tijdens de spellenmiddag speel je samen met je collega’s diverse spelletjes en activiteiten. Alle activiteiten zijn voor iedereen toegankelijk: het is bewegen zonder te zweten. Sportkleding is dus niet nodig.
Deze spellen dragen bij aan positiviteit, creativiteit, saamhorigheid én teambuilding; wat wil je nog meer!
Alle Alpinisten zijn uitgenodigd om mee te doen. Ben je niet werkzaam op dit kantoor, bespreek het dan even met je leidinggevende.

Praktische informatie
Aanvang
19:00 uur eerste wedstrijd
22:00 laatste wedstrijd
Niveau
Twee niveaus: hoog en laag dus voor elk wat wils
Locatie
Middelharnis
Eten
Wij zorgen voor een hapje en een drankje voorafgaande aan deze activiteit
Aanmelden
Aanmelden mag individueel, samen of met een volledig team
Inschrijfformulier
Kijk! Goed bezig. Hieronder kun je je gegevens achterlaten en zo je interesse bij ons kenbaar maken.
Nadat je het formulier hebt ingevuld zullen we contact met je opnemen om de inschrijving definitief te maken.
Succes!